تبلیغات
دانشجویان پزشکی بهمن 90شهید بهشتی - تعدای موضوع بسیار مهم
تاریخ : چهارشنبه 19 آذر 1393 | 05:25 ب.ظ | نویسنده : میلاد
سلام بچه ها

مطالب این پست خیلی مهم است لطفا با دقت بخوانید!

این پست مربوط به مسائلی از قبیل:
برنامه کامل بیمارستان های سمیولوژی + جابجایی کلاس ها + امتجان و اسلایدهای پاتو عملی + گاید و پارسیان + اعتراض برای بیمارستان لباف  می باشد.

از اونجایی که پست پر محتوا هست لطفا برید به ادامه مطلب!
برنامه بیمارستان های سمیولوژی هفته آخر:

دوستان همونطور که می دونید هفته آخر در روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸-۱۲ باید بریم بیمارستان. (شهدای تجریش و مدرس/مسیح دانشوری)
گروه بندی ها به صورت ABC انجام شده که در فایل های زیر همش به همراه ساعت و روز و نام استاد قابل دسترسی هستند.

نکته ها:
۱. همه بچه ها به بیمارستان شهدای تجریش برای بخش اطفال می رن به این شکل که گروه A در روز سه شنبه ۱۰/۹ و گروه B چهارشنبه ۱۰/۱۰ و گروه C پنج شنبه ۱۰/۱۱
۲. بخش های گوارش ، قلب و ریه در دو بیمارستان مدرس (نفرات ۱-۵۹ لیست حضور غیاب) و مسیح دانشوری (نفرات ۶۰-۱۱۴) برگزار می شوند و برای اینها هم ABC داریم که در فایل های زیر می تونید ببینید. بر خلاف شهدا، همه بچه ها باید هر روز در این دو بیمارستان حضور پیدا کنند چون هر یک از گروه های ABC یکی از بخش ها را طی سه روز شنبه ۱۰/۶ و یکشنبه ۱۰/۷ و دوشنبه ۱۰/۸ می گذرانند. (مثلا شنبه گروه A قلب ، B ریه و C گوارش و...) 

فایل های مربوطه: (با دقت اسم خودتون و گروه و بیمارستانتونو پیدا کنید.)


با تشکر از خانوم نورعلی

-------------------------------------------------------------------------------

جابجایی کلاس ها:

به گفته خانوم نورعلی:

۱. کلاس آمار روز یکشنبه ۹/۲۳ کنسل است و شنبه ۱۰/۶ حل تمرین می باشد. 
۲. کلاس پاتولوژی روز شنبه ۹/۲۹ کنسل شد و به روز سه شنبه ۱۰/۹ ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ منتقل شد. 
۳. موفق به جابجایی اپیدمیولوژی روز ۹/۲۳ نشدم ولی برای جابجایی کلاس های ۲۶ام و بقیه کلاسهای ۲۹ام پیگیری میکنم و در صورت موفق شدن و جابجایی کلاس ها به ساعت ۱۵-۱۷ هفته آخر منتقل خواهند شد. (همچنین ایشون فرمودند که در صورت ناراضی بودن از ساعت جابجایی کلاس ها یعنی ۳-۵ آخرین هفته اگر کسی مشکلی داره بهشون خبر بده تا دنبال کار پیگیری نرن.) (بدیهیه که در صورت موفقیت در جابجایی، دو هفته آینده کلا فقط یک اپیدمیو خواهیم داشت و بچه ها میتونند برن خونه هاشون...)

-------------------------------------------------------------------------------

امتحان پاتولوژی عملی:

به گفته خانوم نورعلی امتحان پاتولوژی عملی روز ۱۰/۳ از ساعت ۱۲ به ساعت ۱۰ جابجا شده پس لطفا حتما ماکسیمم تا ساعت ۹:۳۰ در دانشگاه حضور پیدا کنین!

برای امتحان هم من فایلهای لازم و کافی رو در این پست قرار دادم فقط یک PDF میمونه که توسط جناب آقای هادی مومنی طراحی شده و چند روز دیگه به دستم می رسه و در پست جدا گانه ای قرار می دم. 


(عکس های کلاس خودمون خیلی پر حجم هستند ۷۵۰mb برای همین لطفا با فلش مموری به هم منتقل کنید. (من یکشنبه روی کامپیوتر های سایت در درایو Z می ریزم))

با تشکر از خانوم برزگر

-------------------------------------------------------------------------------

اعلام اسامی برای گاید و پارسیان:

خانوم نورعلی فرمودند که چون آقای بابازاده کربلا هستند، سرگروه ها اسامی بچه ها رو با کتاب مورد نظرشون به ایشون بدن. (برای پارسیان به قیمت حدود ۳۰ هزار تومان)
همچنین یکی از دوستان گفتند که می توانند گاید رو با قیمت حدود ۲۵ هزار تومان فراهم کنند برای همین کسانی که گاید می خوان اسامیشون رو به من بدن تا ببینیم چی میشه. در مورد گاید دوستمون که گفتن می تونن بگیرن (سید علیرضا) فرمودن که امکانش هست که به جای همه کتاب ها فقط کتابهایی که می خواین رو براتون بگیرن!

لطفا اسامی رو تا چهارشنبه هفته دیگه تحویل بدید.

-------------------------------------------------------------------------------

اعراض برای گرفتن بیمارستان لبافی نژاد برای نفرولوژی:

خانوم نورعلی همچنین گفتند که یکشنبه سرگروه ها به ایشون مراجعه کنند و اسامی افرادی که راضی هستند به همراه امضا به ایشان تحویل دهند که به جای یکی از بیمارستان های نفرو (مدرس و شهدا) بیمارستان لبافی نژاد که نفروی بهتری دارد قرار بگیرد.طبقه بندی: خبرهای کلاسی،