تبلیغات
دانشجویان پزشکی بهمن 90شهید بهشتی - گزارش مالی جزوه نویسی کلاس در ترم ششم
تاریخ : جمعه 17 بهمن 1393 | 11:46 ق.ظ | نویسنده : میلاد
سلام بچه ها
این گزارش مالی جزوه ها و پول های دریافت شده هست.


جزوه ها برگی۹۰ تومن (۲ صفحه ای ۹۰ تومن)  در این ترم کپی شدند.
(برای صفحات سفید آخر جزوه هم پول خرج می شود یعنی کپی برگی است نه صفحه ای.)

در این ترم تقریبا ۵.۷۰۰.۰۰۰ (۵ میلیون و هفتصد هزار تومان) کلا خرج جزوات شد! (که در ادامه متوجه ریز خرج ها خواهید شد.)


جلسات کپی نشده: (به جز چندین مورد که دیر حاضر شدن بقیه جزوات به خاطر اینکه کلاسشون خیلی نزدیک به فرجه برگزار شده بود امکان کپی شدن نداشتند.)
فارماکولوژی: ۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۲۱-۲۷-۲۸-۲۹-۳۰
پاتولوژی: ۱۳-۱۴
سمیولوژی: گوارش ۴ ، کلیه ۱-۲-۳ 
اپیدمیولوژی: ۱۴
آمار: ۹
فیزیک ۷-۸-۹-۱۰-۱۱
اخلاق ۱۷

نکات:
۱. از شما ۴ تا ۱۰.۰۰۰ تومان و یک ۲۰.۰۰۰ هزار تومان دریاف شد. (۶۰.۰۰۰ تومان) + پول آمار هم که جدا دریافت شد. اوایل ۱۰۳ از ۱۱۴ نفر جزوه می گرفتند که نهایاتا به ۹۹ نفر رسید. (۳۹ پسر و ۶۰ دختر)

۲. بدون احتساب آمار، حدودا ۵۴.۵۰۰ تومان مستقیما خرج جزوه های هر نفر شد. (طبق جدول بالا)

۳. از اول ترم همواره ۱-۲ جزوه اضافه می گرفتیم که اگه کم اومد بدیم که با وجود این به خاطر اینکه بعضی وقت ها دوستای هر کس براش جزوه می گرفتن و یادشون میرفت بدن و این جور مسائل باز هم در موارد نادری جزوه کم میومد. خزج این جزوه ها شد تقریبا به اندازه ۱.۵ نفر یعنی حدودا ۱۰۰.۰۰۰ تومان. (تقریبا نفری ۱.۰۰۰ تومان برای هر کس می افتد.)

۴. دفعاتی بود که کپی اشتباه کرده بود و کم گرفته بود یا صفحاتی نیفتاده بودن که تصحیح این هم مقداری خرج داشت که ما فک نمیکنم بیش از۵۰.۰۰۰ تومان کلا شده باشه. (که حدودا نفری ۵۰۰ تومان برای هر کس می افتد.)

۵. تقریبا ۸ بار کاور ۱۰۰ تایی به قیمت ۸ هزار تومن یعنی حدودا ۶۰.۰۰۰ تومان خریداری شد. (تقریبا نفری ۶۰۰ تومان)

۶. ۳۰.۰۰۰ تومان به بچه های جشن پرداخت شد چون روز جشن ۲ تا از یادگاری ها رو افراد خارج از ورودی ما بردن و این دوستان از خودشان خریداری کردند. (نفری ۳۰۰ تومان)

۷. ۲۰.۰۰۰ تومان به من (میلاد ک.) پرداخت شد به خاطر هزینه آپلود سنتر (SBMU902.ir). (نفری ۲۰۰ تومان) (در واقع ۲۳.۵۰۰ ولی واقعا حسابش اونطوری خیلی سخت میشه ...)(در ادامه دوره تحصیلیمون آپلود سنتر رو به هزینه خودم نگه می دارم چون به نظرم خیلی به درد خورد.)

پس ۵۴.۵۰۰ + ۱۰۰۰ + ۵۰۰ + ۶۰۰ +۳۰۰ +۲۰۰ = ۵۷.۱۰۰ (برآورد من) در صورتی که برآورد امین که بر حسب مقدار پولی که هر بار به کپی داده میشه + موارد بالا می شود ۵۷.۵۰۰ که این ۴۰۰ تومان اختلاف حتما خرج شده چون لیستی که ما هر دفعه که پول می دادیم یادداشت میکردیم حاصل جمعش این میشه به ازای هر نفر ولی برآورد تئوری من همونی میشه که گفتم. ولی این ۴۰۰ تومان حتما خرج شده.

بنابر این روز امتحان اخلاق به شما نفری ۲.۵۰۰ تومان برگشت داده خواهد شد.

با تشکر

طبقه بندی: خبرهای کلاسی،